Miejskie Przedszkole nr 1 Ciechanów


Galeria

Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Zaprzęg Świętego Mikołaja

Jak co roku nasze przedszkole odwiedził zaprzęg Świętego Mikołaja , który został zorganizowany przez Powiatowe  Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie oraz Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.  Bardzo wiele radości sprawiła dzieciom ta wizyta.

Mikołajki 2023

Jak co roku 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj.  Dzieci wyczekiwały Go z niecierpliwością.  Każda grupa przygotowała piosenkę aby podziękować  za przyniesione paczki ze słodyczami.

Warsztaty świąteczne z rodzicami w gr III

W dniu 5 grudnia 2023 w grupie Niezapominajki zorganizowane zostały warsztaty świąteczne z udziałem dzieci , rodziców, dziadków i  cioć. Zaproszeni goście wraz z dziećmi wykonali piękne stroiki świąteczne wspólnie zatańczyliśmy Polkę, której z ogromną przyjemnością dzieci nauczyły swoich towarzyszy.  Na koniec rodzice dostali wyjątkowe zadanie, aby ułożyć wielkie puzzle, a następnie pokolorować je. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości zarówno dzieciom jak i przybyłym gościom.

Warsztaty w gr 6

Wrzuć na str.

Dnia 04.12.2023r. w gr.VI "Wesołe Misie" odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne stroiko-świeczniki,którymi ozdobią sobie stoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podczas wykonywania prac słuchaliśmy i śpiewaliśmy kolędy,panowała miła i świąteczna atmosfera. W następnym roku też się spotkamy na takich warsztatach.

Dzień Górnika

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził Górnik pan Gajewski tata jednej z dziewczynek z grupy Liski   Zapoznał nas ze specyfiką pracy górnika i opowiedział wiele ciekawostek związanych z  pracą Górnika.

Zabawy ANDRZEJKOWE

"Hokus-pokus, czary mary
co nas czeka - nie do wiary!
Czas zabawę zacząć już,
Dzisiaj był u nas dzień wróżb ???????????.?????"Dzieci z grupy Niezapominajki, Pszczółki i Kubusie świetnie się  bawiły podczas wróżb andrzejkowych. Były magiczne kule, serca z imionami, ustawianie butów, magiczne kartki z barwną plamą i karteczki z marzeniami.