Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

,,Przegląd kolęd i pastorałek"

Festiwal Kolęd i Pastorałek to wieloletnia tradycja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie, który ma na celu rozwijanie i promowanie twórczej aktywności dzieci.  Nasze przedszkole reprezentowała  jedna dziewczynka : Alicja Dąbrowska z grupy IV Liski-  wyśpiewała kolędę " Mroźna cisza " zajęła II miejsce. Alicji gratulujemy i cieszymy się z sukcesu.

Pierwsza pomoc przedmedyczna - spotkanie ze studentkami III roku PIELĘGNIARSTWA w grupach IV i V

Panie opowiedziały  dzieciom  w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy  przedmedycznej, jak pomóc poszkodowanym, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Zademonstrowała na fantomie jak należy prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową. Dzieci bardzo dobrze zapamiętali wszystkie numery alarmowe, pod które należy dzwonić w razie napotkanego niebezpieczeństwa oraz jak wezwać pomoc przez telefon. Niezmiernie ważne informacje zdobyte podczas spotkania z pewnością sprawią, iż w przyszłości dzieci  będą mieli większą odwagę do podjęcia odpowiednich czynności w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego.

Serdecznie dziękujemy paniom za wszystkie przekazane wskazówki z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Zaprzęg Świętego Mikołaja

Jak co roku nasze przedszkole odwiedził zaprzęg Świętego Mikołaja , który został zorganizowany przez Powiatowe  Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie oraz Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.  Bardzo wiele radości sprawiła dzieciom ta wizyta.