Napisz do nas: przedszk.1@interia.pl
Miejskie Przedszkole nr 1 Ciechanów


Galeria

Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Święta tuż, tuż.... Świąteczny występ grupy IV Liski

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował  również w naszej grupie, 16 grudnia. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu ,,Lisków". Dzieci z zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej.  Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa -Świętego Mikołaja, który podarował dzieciom prezenty. Wigilia w naszej grupie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie.

Spotkanie z Policjantami z KPP Ciechanów

Dnia 25 listopada 2022r.odbyło się spotkanie przedszkolaków z przedstawicielami Policji w Ciechanowie. Dzieci  doskonale wiedzą, jakie zasady obowiązują w poruszaniu się po ulicach ,potrafią korzystać z przejścia dla pieszych.Uzyskana wiedza na pewno naszym przedszkolakom się przyda.