Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

wręczenie płyty nagranej przez Pszczółki
 18 grudnia 2015 na placu Jana Pawła odbyło się uroczyste wręczenie płyty "Kolędujące brzdące" nagranej w COEK studio. Dzieci z grupy pszczółki zaprezentowały kolędę "Jezusa narodzonego" z tej płyty .

J.CH.
Spotkanie choinkowe w gr II
 17 grudnia w gr II ogbyło się spotkanie choinkowe, w trakcie którego, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie prezentując "Jasełka"przenosząc nas w magiczne miejsce- "do stajenki Betlejemskiej". Po przedstawieniu odwiedził nas Mikołaj i obdarował prezentami. następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, który został przygotowany dzięki pomocy rodziców: Jasia Chmielewskiego, Agatki Korpanty, Patryka Gasińskiego, Wiktorii Mendyk, Kai Pątkowskiej, Mariki Rycharskiej,Dominiki Ścibek, Stasia Cichowskiego. Po uroczystości tata Anastazji Mosakowskiej nagrał życzenia świąteczne z udziałem dzieci dla telewizji "Ciechanowinaczej". Dziękujemy.

W.T.
Spotkanie choinkowe w grupie III Leśne skrzaty
„Kolorowe świeczki, kolorowy łańcuch, wkoło choineczki przedszkolaki tańczą….”
We wtorek 15 grudnia dzieci z grupy Leśne skrzaty zaprezentowały swoje umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, kolędy, wiersze i tańce. Gromkimi brawami występy dzieci nagradzali rodzice oraz gość specjalny św. Mikołaj, który siedząc obok choinki bacznie obserwował występy przedszkolaków.
Na zakończenie programu artystycznego pani dyrektor Renata Kowalik złożyła życzenia świąteczne i noworoczne, po czym poprosiła Mikołaja o obdarowanie dzieci prezentami. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.
 B.P.
Przegląd Jasełek w CKiSz
 Udział grupy V w przeglądzie JASEŁKA ? 2015
9 grudnia grupa V SMERFY uczestniczyła w VII Przeglądzie Przedstawień Kolędniczych JASEŁKA ? 2015.
Celem przeglądu było: kontynuowanie tradycji dorocznych w okresie Bożego Narodzenia; prezentacja przedstawień kolędniczych, jasełek, szopek oraz zainteresowanie dzieci teatrem obrzędowym.
Jako pierwsza w przeglądzie wystąpiła grupa Smerfy. Za swój występ otrzymała statuetkę Anioła. W konkursie zajęliśmy III miejsce.
Dzieci pełne wrażeń i emocji wróciły do przedszkola.
 D.L.
Pieczenie pierniczków (2015)
We wtorek 8 grudnia dzieci z grupy I Krasnale rozpoczęły pieczenie pierniczków. W następnej kolejności pierniczki piekły: 9 grudnia Kubusie, 10 grudnia Leśne skrzaty, 11 grudnia Smerfy, zakończą 14 grudnia dzieci z najstarszej grupy Pszczółki.
Przed przystąpienie do pracy przedszkolaki zapoznały się z historią pieczenia świątecznych ciasteczek, przepisem oraz znaczeniem – symbolem podstawowych składników:
mąka – owoc ziemi i pracy człowieka, symbol dostatku,
jajko – symbol początku,
miód – symbol zdrowia, bogactwa, pomyślności,
przyprawa do pierników – zapach korzenia przyciąga marzenia, kreatywne myśli i ułatwia ich realizację

B.P.

Zapraszamy na kiermasz i życzymy smacznego!

Mikołajki w przedszkolu 2015
 W poniedziałek 7 grudnia nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość ..." św. Mikołaj". Wspólnie z dziećmi  bawił się, śpiewał , tańczył, a na koniec rozdał dzieciom paczki przygotowane przez przedszkole.