Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

SPOTKANIE JASEŁKOWE Ż RODZICAMI W GRUPIE NIEZAPOMINAJKI

W środę 20 grudnia przedszkolaki z grupy Niezapominajki gościły Rodziców na spotkaniu Jasełkowym. Rodzice z wielkim zainteresowaniem i podziwem wysłuchali opowieści o narodzinach Jezusa – święcie radości, nadziei i miłości i razem z dziećmi śpiewali kolędy i pastorałki. Po złożeniu życzeń przez dzieci i panią Dyrektor przedszkolaki czekały już tylko na gościa specjalnego św. Mikołaja, który z workiem pełnym prezentów zawitał w naszej sali. Radości i niespodzianek było wiele.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.
Uroczystość Choinkowa w gr. I Krasnoludki

Dnia 18 grudnia w naszym przedszkolu zapanował radosny i świąteczny nastrój. Dzieci z grupy I zaprosiły rodziców na swoje pierwszą uroczystość choinkową. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Po przedstawieniu odwiedził dzieci Św. Mikołaj .Były tańce i wspólne zabawy Humor i radość nie opuszczały dzieci przez cały czas. A uwiecznieniem tego spotkania były zdjęcia z Mikołajem oraz otrzymanie upragnionych paczek. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie .Dzieci pożegnały się okrzykiem Uhu-ha do zobaczenia w przyszłym roku. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek,który został przygotowany dzięki pomocy rodziców.

A.W.

Kolędujące Brzdące - koncert
KOLĘDUJĄCE BRZDĄCE – KONCERT
Przedszkolaki z grupy Niezapominajki  i Pszczółki wzięły udział w  świątecznym koncercie „Kolędujące Brzdące”, który odbył się  w sobotę 16 grudnia Na Placu Jana Pawła II. Mali artyści zaśpiewali kolędy „Tryumfy Króla Niebieskiego” i „Lulajże,  Jezuniu”. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Było czuć, że już blisko święta i upragnione spotkanie z Mikołajem.
NAJDŁUŻSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY ? KONKURS MIĘDZYGRUPOWY

Przez ostatni tydzień przedszkolaki we wszystkich grupach wiekowych pracowały nad wykonaniem łańcucha choinkowego. Wszyscy okazali się zwycięzcami, a wykonane łańcuchy zdobią choinki i wnętrze naszego przedszkola.
A oto zdjęcia z  kolejnych etapów pracy przedszkolaków z grupy Niezapominajki: cięcie pasków, klejenie ogniw łańcucha, dekorowanie sali.
Jasełka 2017
JASEŁKA 2017
Przedszkolaki z grupy Niezapominajki 18 grudnia wzięły udział w Przeglądzie Przedstawień Kolędniczych „JASEŁKA 2017” organizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Dzieci na scenie czuły się swobodnie i z wielkim zaangażowaniem odegrały powierzone role w opowieści o narodzinach Jezusa, śpiewały kolędy i pastorałki a na zakończenie złożyły życzenia świąteczne i Noworoczne. Występy zostały nagrodzone brawami i pamiątkowym „ANIOŁEM”.