Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Jasełka w gr V
Jasełka w grupie V
Dzieci z grupy V po raz kolejny przygotowały jasełka. W przygotowanie uroczystości zaangażowały się: wszystkie dzieci wraz z rodzicami i panie pracujące w grupie. Prace koordynowała pani katechetka Grażyna Gwiazda. Efekty swojej pracy dzieci dwukrotnie prezentowały 21 grudnia w przedszkolu. Pierwszy występ był dedykowany wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola. Na zakończenie tego spotkania pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
Po południu dzieci prezentowały się przed swoimi rodzinami. Występ wprowadził zebranych w świąteczny nastrój. Został przyjęty gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania dzieci spotkały się z Mikołajem, od którego otrzymały prezenty. Chętnie robiły sobie z nim zdjęcia. Pełne emocji, z prezentami wróciły do domu.
D. L
Jasełka w gr IV "Pszczółki"

20 grudnia w gr. IV odbyły się  Jasełka.  Na uroczystość licznie przybyli najbliżsi naszych przedszkolaków. Występ  dzieci  wszystkim się  bardzo podobał, a w szczególności Mikołajowi , ktory obdarzył  dzieci i panie prezentami.

Bardzo  serdecznie dziekujemy wszystkim rodzicom , którzy pomogli w organizacji i uświetnieniu imprezy. Dziękujemy za  słodkości, uśmiech , piękne stroje, zdjęcia i przyjazd Mikołaja .

W.T.

Spotkanie choinkowo ? jasełkowe w grupie III ?Leśne skrzaty?

„…Wszystkie małe dzieci Jezuska kochają i szczerym serduszkiem, dają to co mają…”
W poniedziałek 19 grudnia odbyło się  świąteczne spotkanie dzieci z rodzicami. Przedszkolaki zaprezentowały gościom program artystyczny pt. „Szczere serduszka” – mini jasełka przeplatane pastorałkami i kolędami, a podczas spotkania z Mikołajem  śpiewały piosenki, recytowały wiersze i zatańczyły śląski taniec ludowy „Koziorajka”. Mikołaj zachwycony występami dzieci obdarował je prezentami. Spotkanie zakończyło składaniem życzeń świątecznych i wspólnym poczęstunkiem.
B.P
Jasełka w gr VI

19 grudnia grupa VI wystawiła Jasełka Bożonarodzeniowe. Widownię stanowili rodzice oraz najbliżsi dzieci. Po przedstawieniu odwiedził nas Święty Mikołaj i wręczył prezenty przedszkolakom. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego poczęstunku.

D.D.

Pokonkursowa wystawa prac

Bardzo dziekujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom ktorzy wzięli udział w konkursie pt. "Mój  instrument muzyczny". Gratulujemy pomysłowości.

Tradycje świąteczne w literaturze

13 grudnia poraz kolejny grupę  IV odwiedziła pani z biblioteki pedagogicznej aby przybliżyć  tradycje świąteczne w literaturze. Przeczytała piekną opowiesć i bajkę świateczną. Na zakończenie spotkania  dzieci  wykonały  kartki świąteczne .

B.P