Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Warsztaty świąteczne

Czy może być lepsza okazja do integracji, niż wspólne śœpiewanie, zabawa i
praca nad świątecznymi ozdobami? Na bożonarodzeniowe warsztaty   w przedszkolu
zaprosiliœmy rodziców.

Na œświątecznych warsztatach w  grupie  LEŚŒNE SKRZATY rodzice wraz z dziećmi
wykonywali stroiki  œświąteczne.  Efektem wspólnej pracy były  przepiękne
bożonarodzeniowe  ozdoby.  Niektóre wykorzystano do dekoracji holu
przedszkolnego  a cz궜ć prac trafiła na kiermasz świąteczny zorganizowany w
przedszkolu.
Spotkania wigilijne w przedszkolu
 Ostatni tydzień upłynął w bardzo świątecznej atmosferze we wszystkich  grupach w naszym przedszkolu odbyły się spotkania wigilijne z udziałem rodziców i Św. Mikołaja. było pieczenie pierniczków i kiermasz świąteczny.
Pieczenie pierniczków
 Tradycyjnie jak co roku o tej porze w naszym przedszkolu unosi się zapach pierniczków. Dzieci ze wszystkich grup wraz z paniami pieką pierniczki , które będziemy sprzedawać na kiermaszu świątecznym.
Andrzejki ;-)
 29 listopada w naszym przedszkolu zorganizowany został "Poranek Andrzejkowyk" dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zabawach. Całość  poprowadziła pani Wioletta Tobolska i Joanna Chełmińska. Impreza miała na celu poszerzenie wiadomości  na temat tradycji andrzejkowej w naszym kraju,a także stworzenie atmosfery radości , zadowolenia ze wspólnej zabawy, rozwijanie twórczej aktywności.
Konkurs "Pory Roku" gr.II
 Dnia 21 listopada 2013 roku troje dzieci z grupy II „Kubusie” reprezentowalo nasze przedszkole na konkursie recytatorskim „Pory Roku” organizowanym przez M. Przedszkole Nr 8 w Ciechanowie. Marysia Szymańczyk, Szymek Kret i Piotruś Żebrowski wyrecytowali wierz Doroty Gellner „Jesienny pociąg”. Wszyscy uczestnicy byli bardzo mile przyjęci przez organizatorów konkursu, a jury wszystkim  przyznało równorzędne nagrody. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Konkurs zakończył się słodkim poczęstunkiem.