Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie choinkowe w grupie III Niezapominajki

We wtorek 17 grudnia dzieci z grupy Niezapominajki zaprezentowały swoje indywidualne umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, wiersze i tańce. Gromkimi brawami występy dzieci nagrodzili rodzice i gość specjalny Św. Mikołaj.Na zakończenie programu artystycznego pani dyrektor Renata Kowalik złożyła życzenia świąteczne i noworoczne, po czym nastąpiło spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej klasowej uroczystości. WESOŁYCH ŚWIĄT!

B.P

Kiermasz świąteczny
"Kiermasz Świąteczny"
W dniach 12-13 grudnia odbył się w naszym przedszkolu charytatywny Kiermasz Świąteczny dla Filipka. Wszystkie wystawione ozdoby zostały ręcznie wykonane przez panie, rodziców oraz dzieci z naszego przedszkola. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy wszystkim nabywcom tak niepowtarzalnych ozdób za wsparcie tego szczytnego celu.
Spotkanie choinkowe w grupie V Jagódki

W poniedziałek 16 grudnia dzieci z grupy Jagódki zaprezentowały swoje umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, wiersze. Gromkimi brawami występy dzieci nagrodzili rodzice. Na zakończenie spotkania dzieci odwiedził św. Mikołaj, który dla wszystkich przyniósł drobne upominki a potem wspólnie z rodzicami  zasiadły do poczęstunku. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

A.W

Wspólne pieczenie świątecznych pierniczków grupa ,,Jagódki"

Święta bez pierniczków to Święta stracone. Kierując się tym przesłaniem nasza grupa ,,Jagódki” postanowiła zadośćuczynić tej tradycji. Dzieci zaprosiły do przedszkola rodziców,żeby pomogły przy pieczeniu pierniczków. Ciasto na pierniczki zostało już wcześniej przygotowane przez nasze panie.Czyż to nie wspaniale, w przedszkolu zabawić się w prawdziwego cukiernika, piekarza. Wspólne wałkowanie z mamami ciasta na pierniki a następnie wykrawanie różnych kształtów dzięki niezliczonej ilości foremek to dopiero była zabawa.Następnie słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni,gdzie pod czujnym okiem pań nabierały złocistej barwy.Po przedszkolu zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.Gdy pierniczki były już gotowe dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do ich dekorowania lukowymi pisakami i barwnymi posypkami.Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

A.W