Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie choinkowe w grupie III Niezapominajki

We wtorek 17 grudnia dzieci z grupy Niezapominajki zaprezentowały swoje indywidualne umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, wiersze i tańce. Gromkimi brawami występy dzieci nagrodzili rodzice i gość specjalny Św. Mikołaj.Na zakończenie programu artystycznego pani dyrektor Renata Kowalik złożyła życzenia świąteczne i noworoczne, po czym nastąpiło spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej klasowej uroczystości. WESOŁYCH ŚWIĄT!

B.P

Spotkanie choinkowe w grupie V Jagódki

W poniedziałek 16 grudnia dzieci z grupy Jagódki zaprezentowały swoje umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, wiersze. Gromkimi brawami występy dzieci nagrodzili rodzice. Na zakończenie spotkania dzieci odwiedził św. Mikołaj, który dla wszystkich przyniósł drobne upominki a potem wspólnie z rodzicami  zasiadły do poczęstunku. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

A.W

Kiermasz świąteczny
"Kiermasz Świąteczny"
W dniach 12-13 grudnia odbył się w naszym przedszkolu charytatywny Kiermasz Świąteczny dla Filipka. Wszystkie wystawione ozdoby zostały ręcznie wykonane przez panie, rodziców oraz dzieci z naszego przedszkola. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy wszystkim nabywcom tak niepowtarzalnych ozdób za wsparcie tego szczytnego celu.