Witamy w dziale galeria
tu zobaczycie Państwo najciekawsze zdjęcia z wydarzeń, uroczystości jakie miały miejsce w naszym przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Mikołajki w gr I

7 grudnia dzieci z grupy najmłodszej odwiedził Mikołaj. Krasnoludki przywitały gościa bez strachu. Otrzymały prezenty, zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyk. Na koniec pięknie podziękowały i głośno pożegnaly.

Mikołajki w grupie V ,,Jagódki"

Dnia 7.12.2020r. do grupy V „Jagódki” zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego słodkie podarunki, które miał ukryte w wielkim worze. Były piosenki, oraz wspólna zabawa z Mikołajem. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!

A.W

Andrzejki w Jagódkach

30 listopada dzieci z grupy Jagódek brały udział w andrzejkowych zabawach. Poznały tradycje i zwyczaje ludowe związane z andrzejkami. Chętnie współdziałały w grupie. Dzieliły się swoimi wrażeniami i przeżywały radość ze wspólnej zabawy.

Dzień Pluszowego Misia w grupie VI "Motylki"

W środę 25 listopada przedszkolaki z grupy Motylki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Czas tego dnia był wypełniony wspólnymi zabawami, w miłej atmosferze. Dzieci przeszły również "szkolenie" na Prawdziwego Przyjaciela Pluszowego Misia, złożyły swoje ślubowanie i otrzymały dyplomy . Na koniec obejrzały Legendę o Misiu.

Obchody 11 listopada w przedszkolu

Z okazji Dnia Niepodległości wszystkie grupy zebrały się w swoich salach, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych w odświętnych ubraniach i pięknych kotylionach wspólnie uczciły to ważne święto.Nie obyło się bez wspólnych śpiewów piosenek i recytowania wierszy o tematyce patriotycznej. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

A.W