Święta tuż, tuż.... Świąteczny występ grupy IV Liski

rok temu

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował  również w naszej grupie, 16 grudnia. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu ,,Lisków". Dzieci z zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej.  Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa -Świętego Mikołaja, który podarował dzieciom prezenty. Wigilia w naszej grupie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie.