Dzień Przedszkolaka w PBP.

Dzień Przedszkolaka w PBP.

6 czerwca grupa V „Smerfy’’, odwiedziła Wypożyczalnię Główną PBP przy ul. Warszawskiej. Dzieci wzięły udział w Dniu Przedszkolaka z Waltem Disneyem, prowadzonym przez panią Janinę Wichowską. Każde z dzieci otrzymało opaskę z postaciami z bajkowych filmów Disneya i opowiadały o swoich bohaterach. Rozwiązywały zagadki związane z bajkami. Na zakończenie spotkania każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom i książeczkę. Same dzieci również podziękowały za całoroczną współpracę z biblioteką. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

D. L.