Mini Olimpiada Sportowa 2016

Mali sportowcy!

W środę  1 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbyła się już V edycja MINI – OLIMPIADY PRZEDSZKOLNEJ.  W zawodach sportowych wzięły udział dwie drużyny: drużyna  Pszczółek i drużyna Smerfów, przygotowanych przez panią Jolę . Impreza sportowa rozpoczęła się i zakończyła wspólną zabawą ruchowo - muzyczną poprowadzoną przez  panią Wiolę.  Po złożeniu przysięgi i krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się sportowe zmagania drużyn. Tym zmaganiom przyglądało się jury w składzie: pani dyrektor Renata Kowalik, pani Ela i pani Bożena, a dopingowały przedszkolaki, które zasiadły na przygotowanych trybunach. Całe zawody sportowe przebiegały w miłej atmosferze, a zawodnicy przestrzegali zasad fair  play – uczciwej walki sportowej. Po sześciu konkurencjach sportowe zmagania zawodników zakończyły się remisem. Wszyscy zawodnicy z rąk pani dyrektor otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Przedszkolaki z młodszych grup już zapowiedziały przygotowania do następnej edycji MINI – OLIMPIADY.

B.P