Wizyta w Ratuszu

Pracowite pszczółki w Ratuszu !

We wtorek 12 kwietnia dzieci z grupy „Pracowite pszczółki” wybrały się do Ratusza na spotkanie z urzędującym panem prezydentem Krzysztofem Kosińskim. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej w miłej atmosferze. Pan prezydent odpowiedział na wścibskie pytania przedszkolaków oraz opowiedział o swoich obowiązkach i  trudnej pracy. Po zwiedzeniu gabinetu dzieci podziękowały za miłe przyjęcie oraz obdarowały pana prezydenta drobnym, własnoręcznie wykonanym upominkiem. Przedszkolaki zwiedziły też „Salę Ślubów”, a pani Ela Szymańczyk opowiedziała krótko, na czym polega jej praca.  Po zakończonej wizycie przedszkolaki obdarowane lizakami przemaszerowały przez Plac Jana Pawła II wzdłuż fontanny i wróciły do przedszkola. Dziękujemy bardzo Karolinki mamie za zorganizowanie spotkania.