Strona głowna  /  Galeria  /  Światowy Dzień Kota w gr. V ,,Jagódki"
Światowy Dzień Kota w gr. V ,,Jagódki"
data dodania: 2021-02-17

W środę, 17 lutego dzieci z grupy V ,,Jagódki” obchodziły nietypowe święto – Światowy Dzień Kota.Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą, przy znanej wszystkim piosence ” Uciekaj myszko do dziury”. Dzieci z zainteresowaniem oglądały ilustracje różnych kotów, nadając im imiona, rozwiązywały zagadki, słuchały wiersza ” Kotek”, aktywnie uczestniczyły w zabawie w formie opowieści ruchowej miaucząc, robiąc koci grzbiet, mrucząc i chlipiąc mleczko.Na zakończenie dzieci kolorowały maski kota,oraz otrzymały dyplom za udział w zajęciach z okazji ,,Światowego Dnia Kota”, które następnie zabrały do swoich domów. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i na pewno długo będą miały to spotkanie w pamięci.

A.W