Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ciechanowie informuje,

że proces rekrutacji do przedszkola na rok szkolny  2024/2025

będzie trwał od 12 lutego 2024r. od godziny 08.00 do 12 marca 2024r. do godziny 15.00.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można składać online poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod linkiem:

- Osoby posiadające profil zaufany ePUAP będą mogły wypełnić, zarejestrować i wysłać formularz wraz z załącznikami drogą internetową.

- Osoby, które nie posiadają profilu zaufanego, po wypełnieniu formularza online będą zobowiązane do wydrukowania go wraz z załącznikami i dostarczenia dokumentów do przedszkola pierwszego wyboru.

-Osoby, które nie posiadają dostępu do internetu mogą skorzystać z pomocy pracownika przedszkola i wypełnić formularz na terenie placówki w godzinach 8.00-15.00

Prosimy o dokładne wypełnianie wniosków i załączanie niezbędnych dokumentów.

Renata  Kowalik

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ciechanowie

"Drodzy Rodzice naszych Przedszkolaków, przyjaciele, sąsiedzi, sympatycy, koleżanki i koledzy "

Chcemy podziękować za Waszą nieustającą pomoc i zaangażowanie w edukację naszych małych odkrywców! Wasze wsparcie sprawia, że każdy dzień w przedszkolu staje się wyjątkowy. Razem tworzymy dla naszych dzieci  bezpieczne miejsce pełne radości i nauki. Bardzo prosimy o wsparcie w głosowaniu na nasz projekt, który pozwoli na jeszcze lepszy rozwój przedszkolaków. Dziękujemy za wspólną przygodę i pomoc w odkrywaniu ich dziecięcego świata  w przedszkolu. Głosujmy!

Zapraszamy do zakładki Rekrutacja! w celu zapoznania się z zarządzeniem Prezydenta dotyczącym  procedury rekrutacji do przedszkola.

Zapraszamy do galerii zdjęć:))

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najciekawszych wydarzeń z życia przedszkola, które znajdują się w zakładce „Galeria”.

Brak dodanych wpisów