To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Grupa Krasnoludki świętują Dzień Babci i Dziadka
Grupa Krasnoludki świętują Dzień Babci i Dziadka
data dodania: 2018-02-02

W dniu 01 lutego odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka,dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta,które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość,uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami i Dzidkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

A.W