To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Uroczystość Choinkowa w gr. I Krasnoludki
Uroczystość Choinkowa w gr. I Krasnoludki
data dodania: 2017-12-19

Dnia 18 grudnia w naszym przedszkolu zapanował radosny i świąteczny nastrój. Dzieci z grupy I zaprosiły rodziców na swoje pierwszą uroczystość choinkową. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Po przedstawieniu odwiedził dzieci Św. Mikołaj .Były tańce i wspólne zabawy Humor i radość nie opuszczały dzieci przez cały czas. A uwiecznieniem tego spotkania były zdjęcia z Mikołajem oraz otrzymanie upragnionych paczek. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie .Dzieci pożegnały się okrzykiem Uhu-ha do zobaczenia w przyszłym roku. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek,który został przygotowany dzięki pomocy rodziców.

A.W.