Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Dziecka na sportowo !
Dzień Dziecka na sportowo !
data dodania: 2017-06-05

W czwartek 1 czerwca na przedszkolnym placu zabaw odbyła się już kolejna edycja MINI OLLIMPIADY PRZEDSZKOLNEJ. W zawodach  sportowych wzięły udział dzieci uczęszczające na zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Po złożeniu przysięgi i krótkiej rozgrzewce rozpoczęła się rywalizacja dwóch drużyn, które do udziału w zawodach przygotowała pani Jola Kamińska – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, a pani Iwona Woźniak współuczestniczyła w prowadzeniu zawodów. Nad sprawiedliwym przebiegiem zawodów czuwało jury w składzie: pani dyrektor R. Kowalik, pani Dominika i pani Danusia, a koledzy i koleżanki dopingowały zawodników z trybun. Całe zawody sportowe przebiegały w miłej atmosferze, a zawodnicy przestrzegali zasad fair play – uczciwej walki sportowej. Zmagania sportowe zakończyły się remisem. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Na tym nie koniec!

Po zakończeniu konkurencji sportowych wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zabawach ruchowo – tanecznych przygotowanych i poprowadzonych przez nauczyciela rytmiki panią Martę Sosnowską.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkimi upominkami.

B.P