Strona głowna  /  Galeria  /  Tydzień zdrowia i czystości w grupie Leśne skrzaty
Tydzień zdrowia i czystości w grupie Leśne skrzaty
data dodania: 2017-04-27

We wtorek 25 kwietnia przedszkolaki z grupy Leśne skrzaty na warsztatach kulinarnych wykonały „owocowe szaszłyki”, którymi poczęstowały swoich kolegów z grupy „Pszczółki” i „Smerfy” oraz personel pedagogiczny, administracyjny i obsługi. Same podczas drugiego śniadania degustowały własnoręcznie przygotowane „owocowe szaszłyki”. Dzieci były odpowiednio przygotowane do wykonania czynności związanych z przygotowaniem posiłku. Przedszkolaki wiedzą, że zdrowiu służy właściwe odżywianie, aktywność ruchowa i konieczność stosowania odpowiednich zabiegów higienicznych oraz znają niektóre zasady zdrowego stylu życia.

Życzymy smacznego!

B.P