Strona głowna  /  Galeria  /  Leśne Skrzaty na warsztatach wielkanocnych w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki
data dodania: 2017-04-05

Pisanki, pisanki, jajka malowane

Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.

Na jednej kogucik……

Dnia 4 kwietnia dzieci z grupy III po raz pierwszy wybrały się na wycieczkę do Centrum Kultury i Sztuki, aby uczestniczyć w warsztatach dotyczących Świąt Wielkanocnych. Po krótkim wstępie przedszkolaki zabrały się do pracy i wykonały „wielkanocne baranki” z gliny. Następnie farbami malowały kogutki – wyszły piękne. Zwiedziły też świąteczną wystawę oraz podziwiały stojące przed budynkiem centrum „słomiane panny – Marzanny”. Zadowolone z wykonanych prac i pierwszej tak udanej wycieczki wróciły do przedszkola.

B.P