Strona głowna  /  Galeria  /  Muzyczny Dzień Teatru
Muzyczny Dzień Teatru
data dodania: 2017-03-24

24 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia  Teatru.  W zwiazku z tym ,że jedno z założeń Rocznego Planu Pracy Przedszkola jest  związana z  muzyką postanowiliśmy iść w tym  kierunku. Dzieci  ze wszystkich  grup zaprezentowały swoje zdolności muzyczno- rytmiczno-taneczno-teatralne. Grupa I zaprezentowała taniec "Kółeczka ", grupa II taniec przeplataniec, grupa III piosenkę  Królewna Gburka oraz piosenkę z inscenizacją " Kraina bajek", grupa IV taniec "Smerfny rap", grupa V taniec "Czekolada",grupa VI Poleczkę. Pomiędzy występami dzieci odgadywały zagadki muzyczno-słuchowe, a także  uczestniczyły w  zabawach ruchowych. Na zakończenie wszystkie grupy otrzymały z rąk  Pani Dyrektor pamiątkowe  dyplomy.

W.T.

Strona: 1 2 3