Strona głowna  /  Galeria  /  Jasełka w gr V
Jasełka w gr V
data dodania: 2016-12-29

Jasełka w grupie V
Dzieci z grupy V po raz kolejny przygotowały jasełka. W przygotowanie uroczystości zaangażowały się: wszystkie dzieci wraz z rodzicami i panie pracujące w grupie. Prace koordynowała pani katechetka Grażyna Gwiazda. Efekty swojej pracy dzieci dwukrotnie prezentowały 21 grudnia w przedszkolu. Pierwszy występ był dedykowany wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola. Na zakończenie tego spotkania pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.
Po południu dzieci prezentowały się przed swoimi rodzinami. Występ wprowadził zebranych w świąteczny nastrój. Został przyjęty gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania dzieci spotkały się z Mikołajem, od którego otrzymały prezenty. Chętnie robiły sobie z nim zdjęcia. Pełne emocji, z prezentami wróciły do domu.
D. L