To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie z Wojskowym
Spotkanie z Wojskowym
data dodania: 2016-05-23

W piątek 20 maja w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z tatą Tomka z gr II  Panem Mirosławem Pikusem, zawodowym żołnierzem- pracownikiem Jednostki Wojskowej w Modlinie. Pan Mirosław w bardzo przystępny sposób opowiedział dzieciom o pracy żołnierzy, pokazał sprzęt jakim posługują się w swojej pracy, opowiedział o odpowiedzialności jaka spoczywa na żołnieżu. Dzieciom bardzo się spodobał pokaz. Większość chłopców cały dzień bawiło się w żołnierzy. Serdecznie dziękujemy Panu Mirkowi, że zechciał nas odwiedzić i opowiedzieć o swojej pracy.

W.T.