To takie proste!
Wizyta Starszaków w szkole
data dodania: 2016-03-15

Wizyta grup IV i V w Szkole Podstawowej nr 3
Grupy IV i V 10 marca odwiedziły Szkołę Podstawową nr 3 w ramach Dnia Otwartego.
Na początku spotkania przybyłe dzieci przywitała pani dyrektor Agnieszka Wiśniewska. Następnie dzieci obejrzały przygotowany przez klasy III program artystyczny. Zaprezentowano wiersze J. Brzechwy i taniec baletowy do fragmentów „Jeziora Łabędziego’’.
Po zakończeniu programu artystycznego dzieci zwiedziły sale lekcyjne oraz bibliotekę i świetlicę. Otrzymały w prezencie zakładki do książek. Pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

D.L.