To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta w bibliotece
Wizyta w bibliotece
data dodania: 2014-04-02

Dzieci z grupy Kubusie w środę, 2 kwietnia  wybrały się na wycieczkę do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie mieszczącej się przy ulicy Warszawskiej. Przedszkolaki  w „kąciku dla dzieci” zostały zapoznane ze sposobem korzystania z wypożyczalni książek oraz zostały zaproszone wraz z rodzicami do odwiedzenia biblioteki w celu  założenia karty, która pozwoli na wypożyczanie książek. Następnie pani bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę o wiośnie i zbliżających się świętach Wielkanocnych. Przedszkolaki samodzielnie wybierały sobie książki z półek i oglądały. Na zakończenie wyrecytowały wiersz M. Konopnickiej „Stefek Burczymucha” i przekazały prace plastyczne na temat „Twórczość M. Konopnickiej, które maja zawisnąć w oknach biblioteki. Zapraszamy do oglądania wystawki. W drodze powrotnej dzieci weszły do księgarni w celu zakupienia książek do klasowej biblioteczki – wybór padł na książki z serii „Franklin”.