Strona głowna  /  Aktualności

Witamy na stronie naszego przedszkola!

W MAJU W NASZYM PRZEDSZKOLU :

• 7 maja dzieci z grupy IV odbędą wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie w celu poznania zawodu policjanta,
• 8, 10 ,11 i 14 maja dzieci z grup IV, V, VI i III będą miały możliwość wykonania pięknych upominków podczas warsztatów plastycznych w „Fabryce pomysłów”,
• 11 maja gr. IV odbędzie wycieczkę do Sądu Okręgowego przy ul.Mikołajczyka w Ciechanowie
• 15 maja przedstawiciele grupy „Niezapominajki” reprezentować będę nasze przedszkole w konkursie matematycznym „Umiem liczyć”organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie,
• 17 maja dzieci z grupy V uczestniczyć będą w obchodach „Dnia Przedszkolaka” w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie,
• 22 maja uczestniczyć będziemy w konkursie „ Kocham taniec” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie,
• 26 maja świętować będziemy „Dzień Mamy”,
• 29 maja przedstawiciele grup IV i V będą uczestniczyć w „Spartakiadzie przedszkolnej” organizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie.

UWAGA RODZICE !

W związku z koniecznością podjęcia przez Radę Miasta Ciechanów uchwały dotyczącej ustalenia zasad odpłatności oraz wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w publicznych przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Ciechanów, informujemy, że umowy o świadczeniu usług przez przedszkole na rok szkolny 2018/2019 podpisywane będą z Rodzicami w późniejszym terminie. Informacja o terminie podpisywania umów zostanie podana na stronie internetowej przedszkola oraz w wejściu głównym do placówki.

Rodziców zainteresowanych rekrutacją do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 zapraszamy do zakładki "Rekrutacja"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najciekawszych wydarzeń z życia przedszkola, które znajdują się w zakładce „Galeria”.

data dodania: 2014-10-30 18:35:13

data dodania: 2014-10-02 21:26:34

data dodania: 2014-10-02 21:25:30

data dodania: 2013-11-02 19:27:39

„Dzieci dzisiaj- będą dorosłymi jutro.
                                            One będą określać naszą przyszłość.
                                            Cechy, jakie im zaszczepimy dzisiaj
                                            I warunki życia, jakie im stwarzamy
                                           będą decydować o tym,
                                            jaki będzie świat w następnym stuleciu”
data dodania: 2013-11-02 19:08:20

data dodania: 2013-11-02 18:30:06

Sejm RP uchwalił, że rok 2013 zostanie objęty patronatem Juliana Tuwima. Oprócz poety, najbliższy rok upłynie pod znakiem kompozytora Witolda Lutosławskiego i chemika Jana Czochralskiego.

data dodania: 2013-03-07 19:57:28

W dniach 29 – 31 sierpnia nowo przyjęte przedszkolaki do grupy „Krasnali” (3 – latki) wraz z rodzicami i rodzeństwem uczestniczyły w „dniach adaptacyjnych” organizowanych przez nauczycielkę Bożenę Pigut.
data dodania: 2012-09-09 21:26:24