Spotkanie z Ratownikami WOPR

Mimo, że wakacje i czas kąpieli już za nami, bardzo ważne jest to, aby dzieci wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu i zabaw na obszarach wodnych i terenach przyległych. Mieliśmy ten zaszczyt, by gościć w naszym przedszkolu 23 września  ratowników WOPR,  Celem wizyty naszych gości była edukacja dzieci w zakresie pierwszej pomocy i zapoznanie z pracą ratownika wodnego.  Przedszkolaki  poznały sprzęt jakim posługują się ratownicy wodni oraz sposoby jego wykorzystywania. Panowie przedstawili dzieciom w zabawny sposób wszystkie kwestie związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą. Dzieci na pewno na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane. Było nam niezmiernie miło gościć Panów w naszej placówce. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.