Spotkanie z poetką p. Barbarą Sitek-Wyrembek

Dzieci z grup V i VI spotkały się z poetką p. Barbarą Sitek-Wyrembek. Miały okazję posłuchać o twórczości p. Barbary oraz obejrzeć kolekcję książeczek i wierszy.

Barbara Sitek-Wyrembek - korzeniami z ciechanowskiej wsi Kalisz. Mieszka w Ciechanowie. Ekonomistka i bibliotekarka. Laureatka wielu konkursów o różnej tematyce. Debiut poetycki nagrodzony w 1986r. - "Czas ziemię krajać piórem i postępem". Utwory w prasie ogólnopolskiej i lokalnej, we wspólnych antologiach. Prezentacje utworów w radio, telewizji, w świątyniach, placówkach kultury, szkołach i domach opieki. Uczestniczy w życiu kulturalnym miasta i kraju, gdzie propaguje rodzimą kulturę. Animatorka życia kulturalnego, pomysłodawczyni Zaduszek Literackich, wystaw, spotkań, konkursów. Lubi podróże, muzykę, śpiew, fotografię, obrazy, haft i robótki ręczne. Ceni prawdę, dobro, piękno, ciszę, prostotę i szczerość słowa.

D.D.