Opowiem Ci bajkę.....

Po przeprowadzonych wstępnych eliminacjach przedszkolnych dzieci z grupy „Pracowite pszczółki” wybrały następujących przedszkolaków: Madzię Rzeczkowską, Kubę Cendrowskiego i Szymona Kreft, aby reprezentowali nasze przedszkole na Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Opowiem Ci bajkę wierszem lub prozą” organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury i  Sztuki w Ciechanowie. I tak 16 czerwca nasze przedszkolaki zaprezentowały się na scenie recytując następujące utwory:

Madzia Rzeczkowska – Cz. Janczarski „Wszyscy kochamy naszą stolicę”

Kuba Cendrowski – J. Tuwim „Murzynek Bambo”

Szymon Kreft – M. Konopnicka „Stefek Burczymucha”

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie, a jury przyznało pierwszą nagrodę za recytację Kubie Cendrowskiemu i Szymkowi Kreft. Chłopcy otrzymali dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca i książki.

Myślę, że trafny był wybór kolegów z grupy.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do udziału w konkursie w ramach współpracy przedszkola z domem rodzinnym dziecka.