Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta psów wraz z wolontariuszami ze Schroniska w Pawłowie
Wizyta psów wraz z wolontariuszami ze Schroniska w Pawłowie
data dodania: 2022-04-03

W czwartek 31 marca gościliśmy czworonożnych  mieszkańców wraz z  wolontariuszami ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym. Dzieci chętnie  głaskały, patrzyły jak na nie reagują, łaszą się. Wizyta psów dała dzieciom wiele radości i dumy, że one też potrafią dbać o zwierzęta. Na ręce pracowników przekazaliśmy wszystkie dary przyniesione przez dzieci dla zwierząt. Każda puszka karmy to dla podopiecznych schroniska wielka pomoc i radość, która pomaga ocalić kolejne zwierzę.

Strona: 1 2