Strona głowna  /  Galeria  /  Międzynarodowy Dzień Teatru
Międzynarodowy Dzień Teatru
data dodania: 2022-03-25

Dnia  25 marca przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji panie wraz z dziećmi  przygotowały dla przedszkola  barwne przedstawienia pt.”Witaj, Wiosno!”. Dzieci miały okazję wzbogacić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu edukacji teatralnej i przyrodniczej. Z pewnością było to przeżycie niecodzienne oglądać młodszych rówieśników w roli Wiosny, Żaby Bociana, Kwiatuszka, Motyla. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w przedstawieniu, wcieliły się w swoje role, zaprezentowały swoje umiejętności zgromadzonej publiczności . Pomysłowość i estetyka wykonanych strojów, rekwizytów, oprawa muzyczna oraz gra aktorska zaskoczyła naszych wychowanków , czego dowodem były gromkie brawa i radość na ich twarzach. Barwna, pełna wiosennych zdarzeń opowieść, przeniosła widzów w świat beztroskiej radości i  zabawy. A mali aktorzy... bawili się świetnie recytując, śpiewając, tańcząc...

Strona: 1 2