Strona głowna  /  Galeria  /  Urodziny Marii Konopnickiej
Urodziny Marii Konopnickiej
data dodania: 2021-05-24

Urodziny Marii Konopnickiej

Dnia 21 maja przedszkolaki z grupy „Pszczółki” brały udział w  wydarzeniu „Urodziny Marii Konopnickiej” organizowanym przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio. W ramach wydarzenia dzieci brały udział w konkurencjach sportowych, zajęciach plastycznych i ekologicznych – spotkanie z pszczelarzem. Wysłuchały wybranych utworów autorki – „Stefek Burczymucha” i fragmenty utworu „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”. Uczestniczyły w spotkaniu z przesympatycznym Krasnalem Kacperkiem z Górki Wielkiej. Urodziny poetki zakończyły się wspólnym zdjęciem pod pomnikiem Marii Konopnickiej. Przedszkolaki otrzymały drobne upominki, a przedszkole figurę krasnala do przedszkolnego ogródka. Wydarzenie było dla przedszkolaków wielką frajdą.

B.P