To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności

Witamy na stronie naszego przedszkola!

Drodzy Rodzice , Przyjaciele naszego przedszkola !!!

Prosimy w imieniu przedszkolaków o Wasz głos na zgłoszony przez Wiolettę Tobolską do Budżetu Obywatelskiego Projekt Osiedlowy „Śródmieście” zatytułowany „FIKU MYKU – modernizacja placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 1 w Ciechanowie.”

Co musisz zrobić????

Wejdź na stronę bo.umciechanow.pl i oddaj swój głos na wyżej wymieniony projekt ( zajmie Ci to dosłownie chwilkę!)
Pamiętaj że każdy głos się liczy ! Zaproś do głosowania swoich znajomych i przyjaciół (mieszkańców Ciechanowa)
pomóż nam stworzyć dla dzieci najpiękniejszy, bezpieczny i wyposażony w nowoczesny sprzęt plac zabaw.
                            BARDZO LICZYMY NA TWOJE WSPARCIE!

Witamy po przerwie wakacyjnej

Szanowni Państwo!
Witam bardzo serdecznie tych z Państwa, którzy są na stronie przedszkola po raz pierwszy oraz tych Rodziców, którzy są z nami kolejny już rok.

Nasze przedszkole to ciekawe miejsce zabawy i nauki dzieci od 3 do 6 lat. Tu najważniejsze jest dziecko, jego potrzeby, zainteresowania, zdolności i możliwości. W przedszkolu pracują wykwalifikowani i kompetentni  nauczyciele, opiekuńczy i troskliwy personel pomocniczy oraz doświadczone kucharki, przygotowujące smaczne posiłki.
Zapewniamy bezpieczny pobyt w godzinach od 6.30 do 17.30.
Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, prowadzimy ciekawe zajęcia, organizujemy różnorodne uroczystości, bierzemy udział w konkursach, programach i projektach edukacyjnych.

Renata Kowalik
                                                      Miejskiego Przedszkola nr 1
                                                                          w Ciechanowie

We wrześniu w naszym przedszkolu:

• przywitamy się po przerwie wakacyjnej,

• będziemy obserwować zmieniającą się pogodę,

• 20 września odbędzie się „Sprzątanie świata”

• 19 września z okazji „Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka” odbędzie się w przedszkolu uroczysty „Bal Przedszkolaka” połączony z sesją fotograficzną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najciekawszych wydarzeń z życia przedszkola, które znajdują się w zakładce „Galeria”.

data dodania: 2014-10-30 18:35:13

data dodania: 2014-10-02 21:26:34

data dodania: 2014-10-02 21:25:30

data dodania: 2013-11-02 19:27:39

„Dzieci dzisiaj- będą dorosłymi jutro.
                                            One będą określać naszą przyszłość.
                                            Cechy, jakie im zaszczepimy dzisiaj
                                            I warunki życia, jakie im stwarzamy
                                           będą decydować o tym,
                                            jaki będzie świat w następnym stuleciu”
data dodania: 2013-11-02 19:08:20

data dodania: 2013-11-02 18:30:06

Sejm RP uchwalił, że rok 2013 zostanie objęty patronatem Juliana Tuwima. Oprócz poety, najbliższy rok upłynie pod znakiem kompozytora Witolda Lutosławskiego i chemika Jana Czochralskiego.

data dodania: 2013-03-07 19:57:28

W dniach 29 – 31 sierpnia nowo przyjęte przedszkolaki do grupy „Krasnali” (3 – latki) wraz z rodzicami i rodzeństwem uczestniczyły w „dniach adaptacyjnych” organizowanych przez nauczycielkę Bożenę Pigut.
data dodania: 2012-09-09 21:26:24