Strona głowna  /  Aktualności

Witamy na stronie naszego przedszkola!

W KWIETNIU W NASZYM PRZEDSZKOLU:

• 10 kwietnia grupa III „Biedroneczki”odbędzie wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji ,
• 11 kwietnia dzieci z grupy III uczestniczyć będą w warsztacie „ Minimediacje”,
• 19 kwietnia dzieci z grupy IV reprezentować będą przedszkole w konkursie wiedzy o naszym mieście „Ciechanów moje miasto” w Miejskim Przedszkolu nr 10,
• w kwietniu fotograf wykona zdjęcia grupowe i indywidualne w poszczególnych grupach wiekowych,
• grupy IV -„Pszczółki” oraz V- „Niezapominajki” przystąpią do szóstej edycji akcji organizowanej przez Fundację Arka „Listy dla Ziemi”,
• 23 kwietnia dzieci z najstarszych grup wiekowych obejrzą w Centrum Kultury i Sztuki przedstawienie pt. „Kuba i Buba” w wykonaniu Teatru Współczesnego z Krakowa,

UWAGA RODZICE !

W związku z koniecznością podjęcia przez Radę Miasta Ciechanów uchwały dotyczącej ustalenia zasad odpłatności oraz wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w publicznych przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Ciechanów, informujemy, że umowy o świadczeniu usług przez przedszkole na rok szkolny 2018/2019 podpisywane będą z Rodzicami w późniejszym terminie. Informacja o terminie podpisywania umów zostanie podana na stronie internetowej przedszkola oraz w wejściu głównym do placówki.

Rodziców zainteresowanych rekrutacją do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 zapraszamy do zakładki "Rekrutacja"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najciekawszych wydarzeń z życia przedszkola, które znajdują się w zakładce „Galeria”.

data dodania: 2014-10-30 18:35:13

data dodania: 2014-10-02 21:26:34

data dodania: 2014-10-02 21:25:30

data dodania: 2013-11-02 19:27:39

„Dzieci dzisiaj- będą dorosłymi jutro.
                                            One będą określać naszą przyszłość.
                                            Cechy, jakie im zaszczepimy dzisiaj
                                            I warunki życia, jakie im stwarzamy
                                           będą decydować o tym,
                                            jaki będzie świat w następnym stuleciu”
data dodania: 2013-11-02 19:08:20

data dodania: 2013-11-02 18:30:06

Sejm RP uchwalił, że rok 2013 zostanie objęty patronatem Juliana Tuwima. Oprócz poety, najbliższy rok upłynie pod znakiem kompozytora Witolda Lutosławskiego i chemika Jana Czochralskiego.

data dodania: 2013-03-07 19:57:28

W dniach 29 – 31 sierpnia nowo przyjęte przedszkolaki do grupy „Krasnali” (3 – latki) wraz z rodzicami i rodzeństwem uczestniczyły w „dniach adaptacyjnych” organizowanych przez nauczycielkę Bożenę Pigut.
data dodania: 2012-09-09 21:26:24