Strona głowna  /  Galeria  /  Obchody 11 listopada w przedszkolu
Obchody 11 listopada w przedszkolu
data dodania: 2020-11-11

Z okazji Dnia Niepodległości wszystkie grupy zebrały się w swoich salach, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych w odświętnych ubraniach i pięknych kotylionach wspólnie uczciły to ważne święto.Nie obyło się bez wspólnych śpiewów piosenek i recytowania wierszy o tematyce patriotycznej. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

A.W