Bajkowy bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 05.02.2020r w naszym przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu pana Janka z Animatorką, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.Niezliczone konkursy np. odgadywanie zagadek słuchowych,o różnych postaciach bajkowych, wyścigi w tunelach, zabawy z chustą animacyjną – i super muzyka, to już wyznaczniki dobrej zabawy! Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.Kolejny bal karnawałowy już za rok.

A.W