Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie choinkowe w grupie I Krasnale
Spotkanie choinkowe w grupie I Krasnale
data dodania: 2018-12-18

We wtorek 18 grudnia dzieci z grupy Krasnale zaprezentowały swoje umiejętności na przedszkolnej scenie. Program artystyczny poświęcony był zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia – były piosenki o choince i Mikołaju, wiersze i taniec. Gromkimi brawami występy dzieci nagrodzili  rodzice.
Na zakończenie programu artystycznego nastąpiło spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. Następnie  był słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice przynosząc przepyszne ciasta owoce i inne słodkości. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej klasowej uroczystości. A w szczególności Mikołajowi i jego pomocnikowi. WESOŁYCH ŚWIĄT!