Wizyta w szkole nr 3

Dnia 6 marca przedszkolaki z grupy „Pszczółki” i „Niezapominajki” skorzystały z zaproszenia i wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci obejrzały spektakl w wykonaniu szkolnych kolegów przygotowany przez panią Beatę Markowską oraz występ taneczny starszych koleżanek, który przypadł do gustu przedszkolakom. Następnie dzieci udały się do klas, gdzie uczniowie wraz ze swoim nauczycielem przygotowali miłe niespodzianki dla gości.
Przedszkolaki z grupy „Niezapominajki” trafiły do klasy III g, gdzie z pomocą starszych kolegów wykonali kartę z zajączkiem oraz otrzymali miły upominek w postaci zakładki do książki. Wspólne spotkanie zakończyło się zdrowym poczęstunkiem – owocami. Przedszkolaki wróciły zadowolone do przedszkola – w szkole bardzo im się podobało.
Nadmienię, że spotkaliśmy wychowanków z naszego przedszkola, którzy brali udział w programie artystycznych, a innych wychowawczyni chwaliła za osiągnięcia – było nam miło.
B.P