Strona głowna  /  Galeria  /  Bal w przedszkolu
Bal w przedszkolu
data dodania: 2018-01-12

W naszym przedszkolu w piątek 12 stycznia odbył się uroczysty Bal Karnawałowy. W odświętnie udekorowanej sali,w kolorowych kostiumach,wszystkie przedszkolaki bawiły się przy dźwiękach różnorodnej muzyki prowadzonej przez animatorki: panią Martę Sosnowską i panią Wiolettę Tobolską,które prowadziły bal. Pierwszy taniec z dziećmi rozpoczął nasz honorowy gość ,pan Prezydent Krzysztof Kosiński. Bohaterowie bajek,królewny,czarodzieje,zwierzątka zamieniły przedszkolną salę w magiczny i kolorowy świat. Ciekawe i lubiane przez najmłodszych zabawy ruchowe, konkursy i tańce proponowane przez panie,sprawiły,iż z dziecięcych twarzyczek nie znikał uśmiech. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu wspaniałych przeżyć i miłych wrażeń .

A.W

Strona: 1 2 3