Strona głowna  /  Galeria  /  Kontynuacja współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Ciechanowie.
Kontynuacja współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Ciechanowie.
data dodania: 2017-10-23

19 października przedszkole rozpoczęło kontynuację współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Ciechanowie w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Z biblioteką nadal współpracuje grupa: Niezapominajki i Kubusie oraz dołączyły „Motylki” i „Biedroneczki”. Na pierwszym spotkaniu pani bibliotekarka  czytała dzieciom książkę Zofii Staneckiej pt. „Basia w bibliotece”. Było to krótkie wprowadzenie i przygotowanie małych czytelników do spotkania z autorką serii książek „Basia…” z  Z. Stanecką, które odbędzie się w naszym przedszkolu 8 listopada. Starszaki z niecierpliwością czekają na  wspaniałego gościa.

B.P