Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie z panią Bożenną Parzuchowską ? gr. V i VI.
Spotkanie z panią Bożenną Parzuchowską ? gr. V i VI.
data dodania: 2017-01-19

16 stycznia odwiedziła nasze przedszkole panie Bożenna Parzuchowska, pisząca utwory dla dzieci oraz pani Janina Janakakos- Szymańska, prezes Ciechanowskiego Oddziału SAP. Pani prezes przedstawiła dzieciom osiągnięcia literackie i teatralne naszego gościa.  Pani Parzuchowska przeczytała dzieciom swoje najnowsze opowiadanie pt. „Tino’’. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat wysłuchanego utworu oraz dzieliły się swoimi przygodami ze zwierzętami. Wiedziały jak powstaje książka. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły gościom drobne upominki.

D. L