Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
data dodania: 2016-09-20

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . W tym dniu dzieci wraz z nauczycielkami przebrały się w stroje w kolorze swojej grupy uczestniczyły w zabawach, tańcach, grach ( gr I Krasnale - kolor czerwony; grupa II Kubusie - kolor żółty;  gr III Leśne Skrzaty kolor -zielony; grupa IV- Pszczółki - kolor żółty;  grupa V Niezapominajki- kolor niebieski; grupaVI Jagódki kolor fioletowy). W trakcie obchodów uroczystości odwiedził nas teatrzyk z przedstawieniem pt. "Uwaga! Zebra z pasów zbiegła". Zapraszamy do fotorelacji z uroczystości.

W.T.

Strona: 1 2