Strona głowna  /  Galeria  /  Mini Olimpiada Sportowa 2015
Mini Olimpiada Sportowa 2015
data dodania: 2015-06-02

Mali sportowcy!

We wtorek 2 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbyła się już IV edycja MINI – OLIMPIADY PRZEDSZKOLNEJ.  W zawodach sportowych wzięły udział dwie 10 – osobowe drużyny: drużyna Pracowitych Pszczółek i drużyna Leśnych Skrzatów, przygotowanych przez panią Jolę Kamińską.  Po złożeniu przysięgi i krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się sportowe zmagania drużyn. Tym zmaganiom przyglądało się jury, a dopingowały przedszkolaki, które zasiadły na przygotowanych trybunach. Całe zawody sportowe przebiegały w miłej atmosferze, a zawodnicy przestrzegali zasad feir  play – uczciwej walki sportowej. . Choć zwyciężyła drużyna Leśnych skrzatów przewagą dwóch punktów, przegranych nie było. Wszyscy zawodnicy z rąk pani dyrektor otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Przedszkolaki z młodszych grup już zapowiedziały przygotowania do następnej edycji MINI – OLIMPIADY.