To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  VI Konkurs recytatorski
VI Konkurs recytatorski
data dodania: 2015-03-22

Dnia 18 marca dwoje przedszkolaków: Karolinka Bartołd i Franio Kowalski  z grupy „Pracowite pszczółki” reprezentowało nasze przedszkole na VI Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Wiersze Doroty Gellner” organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 6 w Ciechanowie. Karolinka recytowała wiersz pt: „Portret wiosny”,  a Franio pt: „Bosa osa” . Nasze przedszkolaki spisały się wspaniale zajmując pierwsze i drugie miejsce – tak zdecydowało trzyosobowe jury. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i drobne upominki. W czasie obrad jury uczestnicy konkursu spotkali się na słodkim poczęstunku. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem. Atmosfera była bardzo miła, ale mali aktorzy trochę się denerwowali. GRATULACJE!