To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  wizyta gr IV w DPS Kombatant
wizyta gr IV w DPS Kombatant
data dodania: 2015-02-13

Dnia 13 lutego dzieci z grupy „Pracowite pszczółki” odwiedziły z programem artystycznym pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej „Kombatant”. Pani dyrektor przywitała wszystkich mieszkańców i zaprosiła do obejrzenia krótkiego programu artystycznego z okazji minionego Dnia Babci i Dziadka. Program obejmował:

·         Inscenizacja pt. „Dzień babci i dziadka”

·         Taniec „Wiewióreczka”

·         Inscenizacja „Królewna Gburka”

·         Taniec ludowy „Koziorajka”

·         Piosenki: „Królewna Gburka” i „W krainie baśni”

Po zakończonych występach dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki z życzeniami. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, słodkimi cukierkami i zostali zaproszeni do częstszego odwiedzania pensjonariuszy. Całemu spotkaniu przyglądał się redaktor z Tygodnika Ciechanowskiego, który robił zdjęcia, a pani dyrektor udzieliła krótkiego wywiadu.

Dziękujemy bardzo pani Ani Malinowskiej za pomoc w zorganizowaniu wizyty i tak miłe przyjęcie nas.